• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 - 33690000-3 - Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)

Оголошено тендер

275 251.96 UAH
Номер: 5932271c00df42fab811c4a3d9c8680e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-20-014701-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна установа «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по місту Києву та Київській області»
Замовник: Державна установа «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по місту Києву та Київській області»
Очікувана вартість: 275 251.96 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 - 33690000-3 - Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 20.08.2026 16:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума275 251.96 UAH