-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування систем вентиляції та кондиціювання повітря
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-012467-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 4 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 4 дні назад
813 325.00
UAH без ПДВ
Номер:
71aa94aabb6c402799cd17e7ce0e8dfd
Внутрішній номер закупівлі:
30150145
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-012467-a
Замовник:
акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України”
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войтенко Ірина +380442949720 i.voitenko@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
813 325.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 16:48 - 27.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 16:48 - 30.08.2026 17:00
Аукціон:
з 31.08.2026 11:55
Період кваліфікації:
30.08.2026 17:00 - 31.08.2026 16:17
Період завантаження договору:
06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴813 325.00 Послуги з технічного обслуговування систем вентиляції та кондиціювання повітря