-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування систем вентиляції та кондиціювання повітря
Оголошено тендер
975 990.00
UAH
Номер:
cb26c2c1d05c41dc8d8e260943359986
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-012503-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України”
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України”
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
975 990.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування систем вентиляції та кондиціювання повітря
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
13.08.2026 15:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0418080 - Фінансова підтримка Національної суспільної телерадіокомпанії України
Сума975 990.00 UAH