-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Акумулятор DJI Matrice 350/300 Series TB65 Intelligent Flight Battarey - 31430000-9 Електричні акумулятори за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-012178-a
Придбання Товару буде здійснено згідно пункту 32 підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України, внесеного Законом України від 01.04.2022 № 2173-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України. ж) 8807 (тільки для частини для безпілотних літальних апаратів)
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 15 годин назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 15 годин назад
66 623.33
UAH без ПДВ
Номер:
8f66bbb901af4ab9891d15837f473626
Внутрішній номер закупівлі:
30149859
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-012178-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
08804689
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Решетилівська, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Гулякевич +0532567500 o.huliakevych@dsns.gov.ua http://arz.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
66 623.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 16:37 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 16:37 - 28.08.2026 00:00
Аукціон:
28.08.2026 11:41 - 28.08.2026 12:04
Період кваліфікації:
28.08.2026 12:04 - 31.08.2026 13:51
Період завантаження договору:
06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴66 623.33 Акумулятор DJI Matrice 350/300 Series TB65 Intelligent Flight Battarey - 31430000-9 Електричні акумулятори за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника