-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акумулятор DJI Matrice 350/300 Series TB65 Intelligent Flight Battarey - 31430000-9 Електричні акумулятори за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено тендер
66 623.33
UAH
Номер:
d28135d3c4644813a9a1e3b793c23ca1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-014173-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
08804689
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Решетилівська, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
08804689
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Решетилівська, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
66 623.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Акумулятор DJI Matrice 350/300 Series TB65 Intelligent Flight Battarey - 31430000-9 Електричні акумулятори за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Примітки:
Придбання Товару буде здійснено згідно пункту 32 підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України, внесеного Законом України від 01.04.2022 № 2173-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України.
ж) 8807 (тільки для частини для безпілотних літальних апаратів)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумулятори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
20.08.2026 16:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Акумулятор DJI Matrice 350/300 Series TB65 Intelligent Flight Battarey (або еквівалент)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума66 623.33 UAH