-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-011588-a
Торги не відбулися
3 066 565.48
UAH без ПДВ
Номер:
5537fd393e3948fd961b9ee560278083
Внутрішній номер закупівлі:
30149270
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-011588-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №1" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981738
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Поворозник Альона Миколаївна 380969863598 povoroznyk1308@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 066 565.48 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 16:26 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 16:26 - 28.08.2026 10:00
Аукціон:
з 31.08.2026 14:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 066 565.48 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів