-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Оголошено тендер
3 679 878.58
UAH
Номер:
285970ff6b7c42518b63c7484f660a6d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-013446-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №1" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981738
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №1" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981738
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 679 878.58 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
20.08.2026 16:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума2 771 448.55 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума908 430.03 UAH