• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: просп. Курбаса Леся, 12-А (підготовка об'єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)

1 570 834.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
17
год
58
хв
37
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 9d4baa3378fb442e804265a0e39cf9cb
Внутрішній номер закупівлі: 30148981
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-20-011306-a   
Замовник: ОРГАН ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ "УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ"
Контактна особа: Ігор Шевчук +380444242514, +380444243597 mistsrda@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 570 834.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.08.2026 16:16 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2026 16:16 - 04.09.2026 00:00
Період оскарження: 20.08.2026 16:16 - 01.09.2026 00:00
Аукціон: з 04.09.2026 11:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 570 834.00 Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: просп. Курбаса Леся, 12-А (підготовка об'єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження)