• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: просп. Курбаса Леся, 12-А (підготовка об'єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження)

Оголошено тендер

1 885 000.80 UAH
Номер: b4adf9697c83470792e433fadc2a3538
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-20-009902-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ОРГАН ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ "УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ"
Замовник: ОРГАН ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ "УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ"
Очікувана вартість: 1 885 000.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: просп. Курбаса Леся, 12-А (підготовка об'єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3131 Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування: 20.08.2026 14:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6081 - Будівництво житла для окремих категорій населення відповідно до законодавства
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума1 885 000.80 UAH