-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне та презентаційне обладнання для оснащення інноваційної лабораторії 3D-дизайну, 3D-друку та архітектури (Код ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина))
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-011041-a
Торги не відбулися
454 166.67
UAH без ПДВ
Номер:
f73e924adb854be6b900ea66c9cdc869
Внутрішній номер закупівлі:
30148713
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-011041-a
Замовник:
Заклад професійної освіти «Дніпровський професійний технологічний коледж»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541409
-
Адреса:
51000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський район, селище Царичанка, вул. Соборна, 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій ГОРДІЄНКО +380989027739, +380632026315, +380632026315 dneprnvc@ukr.net https://dptc.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
454 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 15:58 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 15:58 - 28.08.2026 10:00
Аукціон:
з 31.08.2026 11:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴454 166.67 Комп’ютерне та презентаційне обладнання для оснащення інноваційної лабораторії 3D-дизайну, 3D-друку та архітектури (Код ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина))