-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерне та презентаційне обладнання для оснащення інноваційної лабораторії 3D-дизайну, 3D-друку та архітектури (Код ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина))
Оголошено тендер
545 000.00
UAH
Номер:
d51479759b5c4e1f95a85ba5634f4ccc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-012889-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Заклад професійної освіти «Дніпровський професійний технологічний коледж»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541409
-
Адреса:
51000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський район, селище Царичанка, вул. Соборна, 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Заклад професійної освіти «Дніпровський професійний технологічний коледж»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541409
-
Адреса:
51000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський район, селище Царичанка, вул. Соборна, 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
545 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп’ютерне та презентаційне обладнання для оснащення інноваційної лабораторії 3D-дизайну, 3D-друку та архітектури (Код ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
20.08.2026 15:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЦаричанка
Сума545 000.00 UAH