-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Канцелярські товари (Код за ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-010667-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон до початку аукціону залишилося 9 годин
-
Пропозиції
розглянуто
Аукціон
до початку аукціону залишилося 9 годин
85 950.00
UAH без ПДВ
Номер:
ffd6d1273b194c09b4832198378972fd
Внутрішній номер закупівлі:
30148362
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-010667-a
Замовник:
Закарпатський обласний центр Зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
02771546
-
Адреса:
88009, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Новака, буд. 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайлюк Богдана 380955531752 zakup@zocz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
85 950.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 15:49 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 15:49 - 28.08.2026 09:00
Аукціон:
з 31.08.2026 15:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴85 950.00 Канцелярські товари (Код за ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)