-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Канцелярські товари (Код за ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Оголошено тендер
103 140.00
UAH
Номер:
4555330f35ea42ac85879a7c8e4b7034
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-010238-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Закарпатський обласний центр Зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
02771546
-
Адреса:
88009, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Новака, буд. 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Закарпатський обласний центр Зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
02771546
-
Адреса:
88009, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Новака, буд. 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
103 140.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Канцелярські товари (Код за ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
20.08.2026 14:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опис
Сума103 140.00 UAH