-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труби попередньо ізольовані, коліна попередньо ізольовані. комплекти ізоляції стиків
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-009977-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 2 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 дні назад
291 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
999a6a5dd2fb4c9b9022fd125d49df64
Внутрішній номер закупівлі:
30147659
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-009977-a
Замовник:
КП "Бориславтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13809128
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, вул. Коваліва 52А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гіщак Василь Іванович +380673712958 teplobr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
291 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 15:31 - 28.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 15:31 - 31.08.2026 00:00
Аукціон:
з 31.08.2026 12:01
Період кваліфікації:
31.08.2026 00:00 - 02.09.2026 10:31
Період завантаження договору:
08.09.2026 00:00 - 18.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴291 666.67 Труби попередньо ізольовані, коліна попередньо ізольовані. комплекти ізоляції стиків