-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби попередньо ізольовані, коліна попередньо ізольовані. комплекти ізоляції стиків
Оголошено тендер
350 000.00
UAH
Номер:
9181bae69d1c4f1caaed909e435c0b2f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-008370-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Бориславтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13809128
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, вул. Коваліва 52А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП "Бориславтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13809128
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, вул. Коваліва 52А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Труби попередньо ізольовані, коліна попередньо ізольовані. комплекти ізоляції стиків
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування:
20.08.2026 13:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума350 000.00 UAH