-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-009886-a
Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран. Відповідно до пункту 17 Особливостей: у сумі договору про закупівлю повинен враховуватися податок на додану вартість у разі, коли постачальник товару/надавач послуг/виконавець робіт є платником податку на додану вартість, а операція з постачання товару/надання послуг/виконання робіт підлягає оподаткуванню податком на додану вартість.
Торги не відбулися
115 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
909ccafbe5fb447a8839f06a9c858060
Внутрішній номер закупівлі:
30147570
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-009886-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді, спорту та охорони здоров'я Мар'янівської селищної ради
(ВОМСОЗ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
44258315
-
Адреса:
45744, Україна, Волинська область, селище Мар'янівка, вул. Незалежності, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Юрчук +380987110848 maryanivka_zakupivli2@ukr.net https://maryanivskatg.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
115 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 15:22 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 15:22 - 28.08.2026 00:00
Аукціон:
з 28.08.2026 11:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴115 000.00 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби