-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Оголошено тендер
138 000.00
UAH
Номер:
86740ab23d8f4fcc9b41fc870cafd088
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-011759-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді, спорту та охорони здоров'я Мар'янівської селищної ради
(ВОМСОЗ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
44258315
-
Адреса:
45744, Україна, Волинська область, селище Мар'янівка, вул. Незалежності, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді, спорту та охорони здоров'я Мар'янівської селищної ради
(ВОМСОЗ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
44258315
-
Адреса:
45744, Україна, Волинська область, селище Мар'янівка, вул. Незалежності, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
138 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
20.08.2026 15:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб цільнозерновий пшеничний)
Кількість
587 кілограм
Період постачання
(не задано)
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб цільнозерновий житньо-пшеничний)
Кількість
1713 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяМар’янівська
Сума29 220.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяМар’янівська
Сума108 780.00 UAH