• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Лічильник холодної води ВСКМ-40)

Торги не відбулися

6 772.21 UAH без ПДВ
Номер: e3b13cfedb824ef19ee63c729d862a08
Внутрішній номер закупівлі: 30147493
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-20-009799-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
Контактна особа: Володимир Гавриш +380674600157 volodymyrgavrysh1987@gmail.com http://new.teplo.cn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 6 772.21 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.08.2026 15:20 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2026 15:20 - 28.08.2026 08:00
Аукціон: з 31.08.2026 12:45

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 772.21 Лічильник холодної води ВСКМ-40