-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Лічильник холодної води ВСКМ-40)
Оголошено тендер
8 126.65
UAH
Номер:
5ee0006a0bfd42ddbfe12f712e9bb4da
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-011559-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357671
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 55 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357671
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 55 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
8 126.65 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Лічильник холодної води ВСКМ-40)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Дата опублікування:
20.08.2026 15:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума8 126.65 UAH