• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

“Стелажі” Код ДК 021:2015 39150000-8 “Меблі та приспособи різні”

Торги не відбулися

12 576.67 UAH без ПДВ
Номер: 3d43fd7c24834201b394a513651a06ba
Внутрішній номер закупівлі: 30147299
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-20-009609-a   
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Анатолій Ведула +380964832411 vedula26102001@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 12 576.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.08.2026 15:52 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2026 15:52 - 28.08.2026 01:00
Аукціон: з 31.08.2026 12:45

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴12 576.67 “Стелажі” Код ДК 021:2015 39150000-8 “Меблі та приспособи різні”