-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
“Стелажі” Код ДК 021:2015 39150000-8 “Меблі та приспособи різні”
Оголошено тендер
15 092.00
UAH
Номер:
66d6697773ec40fbb25cd068a3a2e3d3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-011425-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25576385
-
Адреса:
18014, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25576385
-
Адреса:
18014, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
15 092.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
“Стелажі” Код ДК 021:2015 39150000-8 “Меблі та приспособи різні”
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
20.08.2026 15:09
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Стелаж для архіву (або еквівалентна назва)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд та Спеціальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума15 092.00 UAH