-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів Грабівської гімназії
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-009024-a
Торги не відбулися
611 455.00
UAH без ПДВ
Номер:
8a3c86f145844f93bbc72cb95ed4e544
Внутрішній номер закупівлі:
30146723
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-009024-a
Замовник:
Грабівська гімназія Долинської міської ради Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20564934
-
Адреса:
77623, Україна, Івано-Франківська область, село Грабів, вулиця Івана Франка, будинок 178
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Боян Юлія Юріївна +380978668076 grabscool@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
611 455.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 14:57 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 14:57 - 28.08.2026 00:00
Аукціон:
з 28.08.2026 12:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴611 455.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів Грабівської гімназії