• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів Грабівської гімназії

Оголошено тендер

611 455.00 UAH
Номер: c10c3c81b45d444ebf68e3ead3f25053
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-20-009829-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Грабівська гімназія Долинської міської ради Івано-Франківської області
Замовник: Грабівська гімназія Долинської міської ради Івано-Франківської області
Очікувана вартість: 611 455.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування учнів Грабівської гімназії
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 20.08.2026 14:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяГрабів
Сума183 436.50 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяГрабів
Сума428 018.50 UAH