-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №7
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-009023-a
Торги не відбулися
2 120 040.00
UAH без ПДВ
Номер:
0d98fc3c74ca439a9317ff3d9d2c39cc
Внутрішній номер закупівлі:
30146717
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-009023-a
Замовник:
Долинський ліцей № 7 Долинської міської ради Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20555674
-
Адреса:
77500, Україна, Івано-Франківська область, місто Долина, вулиця Степана Бандери, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Крачулова Оксана Тарасівна +380347728864 buh_dol_7_school@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 120 040.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 14:57 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 14:57 - 28.08.2026 00:00
Аукціон:
з 28.08.2026 14:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 120 040.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №7