• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №7

Оголошено тендер

2 120 040.00 UAH
Номер: ec20a54d07f5426899e97381d2d026e0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-20-010132-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Долинський ліцей № 7 Долинської міської ради Івано-Франківської області
Замовник: Долинський ліцей № 7 Долинської міської ради Івано-Франківської області
Очікувана вартість: 2 120 040.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №7
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 20.08.2026 14:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяДолина
Сума1 484 028.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДолина
Сума636 012.00 UAH