• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я

Торги не відбулися

1 274 000.00 UAH без ПДВ
Номер: e7e8ef44159c4af5980e3688b47906a7
Внутрішній номер закупівлі: 30145612
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-20-007914-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство " Київська міська клінічна лікарня №3 Виконавчого органу Київської міської Ради (Київської міської Державної адміністрації)
Контактна особа: Письменський Ігор Юрійович 380445127333 tender_kmkl_3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 274 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.08.2026 14:23 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2026 14:23 - 28.08.2026 00:00
Аукціон: з 28.08.2026 11:45

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 274 000.00 Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я