-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я
Оголошено тендер
1 528 800.00
UAH
Номер:
06a729b87db84d93bcdb682e00b73b04
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-014741-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство " Київська міська клінічна лікарня №3 Виконавчого органу Київської міської Ради (Київської міської Державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
05415958
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, Київ, вулиця Петра Запорожця будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство " Київська міська клінічна лікарня №3 Виконавчого органу Київської міської Ради (Київської міської Державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
05415958
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, Київ, вулиця Петра Запорожця будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 528 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
19.08.2026 16:46
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
На виконання заходу міської цільової програми "Підтримка та розвиток галузі охорони здоров'я столиці" на 2024-2028 роки пункт «3.3 Забезпечення централізованими послугами спеціалізованого автотранспорту для надання екстреної медичної допомоги населенню»
-
Дата публікації:
19.08.2026 16:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти КМДА
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума1 528 800.00 UAH