-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Санітарний модуль з урахуванням інклюзії
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-007895-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон до початку аукціону залишилося 22 хвилини
-
Пропозиції
розглянуто
Аукціон
до початку аукціону залишилося 22 хвилини
1 625 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
d02afb4f2a364924879b13291f8a3622
Внутрішній номер закупівлі:
30145582
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-007895-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34329096
-
Адреса:
64200, Україна, Харківська область, Балаклія, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Одерій Ольга 380661554091 baluprzhkg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 625 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 14:18 - 28.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 14:18 - 31.08.2026 00:00
Аукціон:
з 31.08.2026 13:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 625 000.00 Санітарний модуль з урахуванням інклюзії