-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Санітарний модуль з урахуванням інклюзії
Оголошено тендер
1 950 000.00
UAH
Номер:
1038b5a4653f4f27959e6506a5d2a061
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-009067-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34329096
-
Адреса:
64200, Україна, Харківська область, Балаклія, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34329096
-
Контактна особа:
Одерій Ольга 380661554091 baluprzhkg@ukr.net
-
Адреса:
64200, Україна, Харківська область, Балаклія, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 950 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Санітарний модуль з урахуванням інклюзії
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частини
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
20.08.2026 14:02
Дата модифікації:
20.08.2026 14:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяБалаклійська
Сума1 950 000.00 UAH