-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з цілодобового центрального пожежного спостерігання та технічного обслуговування систем пожежної сигналізації
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-007073-a
Категорія замовника - органи соціального страхування
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 4 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 4 дні назад
5 960.00
UAH без ПДВ
Номер:
e56fb8b1f5e4427f99d697ae600453a8
Внутрішній номер закупівлі:
30144778
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-007073-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21910427
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Набережна Перемоги, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Радкевич Тетяна Борисівна +380676332090 RTB131@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 960.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 13:48 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 13:48 - 28.08.2026 00:00
Аукціон:
28.08.2026 11:48 - 28.08.2026 12:11
Період кваліфікації:
28.08.2026 12:11 - 01.09.2026 10:12
Період завантаження договору:
07.09.2026 00:00 - 17.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 960.00 Послуги з цілодобового центрального пожежного спостерігання та технічного обслуговування систем пожежної сигналізації