-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з цілодобового центрального пожежного спостерігання та технічного обслуговування систем пожежної сигналізації
Оголошено тендер
7 152.00
UAH
Номер:
7846d7d55b8147edb198e50b9089f74b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-007767-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21910427
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Набережна Перемоги, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21910427
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Набережна Перемоги, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 152.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з цілодобового центрального пожежного спостерігання та технічного обслуговування систем пожежної сигналізації
Примітки:
Категорія замовника - органи соціального страхування.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
20.08.2026 13:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума7 152.00 UAH