-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт бібліотеки ім. М. Костомарова Шевченківського району міста Києва за адресою: вул. Данила Щербаківського, 51-В
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-007018-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 03.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 03.09.26 08:00)
161 168.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
02
год
03
хв
01
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1741829d96cd4c56a96324877707ee32
Внутрішній номер закупівлі:
30144716
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-007018-a
Замовник:
Управління культури Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470133
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, вул. Терещенківська, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Науменко Марина Григорівна 380442355089 lesia.makoshko@shev.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
161 168.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 13:53 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 13:53 - 03.09.2026 08:00
Період оскарження:
20.08.2026 13:53 - 31.08.2026 00:00
Аукціон:
з 04.09.2026 14:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴161 168.50 Поточний ремонт бібліотеки ім. М. Костомарова Шевченківського району міста Києва за адресою: вул. Данила Щербаківського, 51-В