-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт бібліотеки ім. М. Костомарова Шевченківського району міста Києва за адресою: вул. Данила Щербаківського, 51-В
Оголошено тендер
193 402.20
UAH
Номер:
e16d8586071349ae9f440397b616593b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-008248-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління культури Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470133
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, вул. Терещенківська, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Управління культури Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470133
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, вул. Терещенківська, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
193 402.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт бібліотеки ім. М. Костомарова Шевченківського району міста Києва за адресою: вул. Данила Щербаківського, 51-В
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
20.08.2026 13:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума193 402.20 UAH