-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (код ДК 021:2015)-30230000-0
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-006709-a
Торги не відбулися
230 047.50
UAH без ПДВ
Номер:
2699a9e5679143b2b6d9017ae650f216
Внутрішній номер закупівлі:
30144397
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-006709-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Національний фонд інвестицій України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44304209
-
Адреса:
01008, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Грушевського Михайла будинок 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Гужва +380674277574 m.guzhva@nif.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
230 047.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 13:31 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 13:31 - 28.08.2026 08:00
Аукціон:
з 31.08.2026 11:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴230 047.50 Комп’ютерне обладнання (код ДК 021:2015)-30230000-0