-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (код ДК 021:2015)-30230000-0 Рідкокристалічний монітор (монітор-концентратор), Комп'ютерна миша дротова, Комп'ютерна клавіатура дротова, Комп'ютерна миша бездротова (з акумулятором), Рюкзак для ноутбука
Оголошено тендер
276 057.00
UAH
Номер:
938075e5ceed4c45823a1c77e1247249
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-18-014445-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Національний фонд інвестицій України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44304209
-
Адреса:
01008, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Грушевського Михайла будинок 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Національний фонд інвестицій України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44304209
-
Адреса:
01008, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Грушевського Михайла будинок 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
276 057.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп’ютерне обладнання (код ДК 021:2015)-30230000-0 Рідкокристалічний монітор (монітор-концентратор), Комп'ютерна миша дротова, Комп'ютерна клавіатура дротова, Комп'ютерна миша бездротова (з акумулятором), Рюкзак для ноутбука
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Дата опублікування:
18.08.2026 16:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума276 057.00 UAH