• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуга по оформленню, організації поїздки (бронювання та оформлення залізничних квитків, організація супроводу, харчування в дорозі(пайок)) для дітей пільгових категорій, які прямують на оздоровлення та відпочинок в дитячий заклад санаторного типу «Карпати» ДП «Клінічний санаторій «Карпати» ПАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» та у зворотному напрямку

Торги не відбулися

62 500.00 UAH без ПДВ
Номер: cf15fb023b4f410aba07697bda89f0f5
Внутрішній номер закупівлі: 30143092
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-20-005389-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
Контактна особа: Світлана Нікуліна +380974551471 osvitkarpivka2017@ukr.net https://viddil-osviti-vk-karpivskoji-s-r.webnode.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 63510000-7 Послуги туристичних агентств та подібні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 62 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.08.2026 12:19 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2026 12:19 - 28.08.2026 00:00
Аукціон: з 28.08.2026 15:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴62 500.00 Послуга по оформленню, організації поїздки (бронювання та оформлення залізничних квитків, організація супроводу, харчування в дорозі(пайок)) для дітей пільгових категорій, які прямують на оздоровлення та відпочинок в дитячий заклад санаторного типу «Карпати» ДП «Клінічний санаторій «Карпати» ПАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» та у зворотному напрямку