-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга по оформленню, організації поїздки (бронювання та оформлення залізничних квитків, організація супроводу, харчування в дорозі(пайок)) для дітей пільгових категорій, які прямують на оздоровлення та відпочинок в дитячий заклад санаторного типу «Карпати» ДП «Клінічний санаторій «Карпати» ПАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» та у зворотному напрямку
Оголошено тендер
75 000.00
UAH
Номер:
92d608422b844768a3b56db08eb655f6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-006148-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41807012
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Карпівка, вулиця Центральна, будинок 97-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41807012
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Карпівка, вулиця Центральна, будинок 97-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
75 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга по оформленню, організації поїздки (бронювання та оформлення залізничних квитків, організація супроводу, харчування в дорозі(пайок)) для дітей пільгових категорій, які прямують на оздоровлення та відпочинок в дитячий заклад санаторного типу «Карпати» ДП «Клінічний санаторій «Карпати» ПАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» та у зворотному напрямку
Примітки:
Закуповується послуга перевезення та супроводу дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Діти прямують на оздоровлення в Закарпатську область відповідно до закуплених путівок. Кількість дітей - 23. Кількість днів оздоровлення: 14 днів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
63510000-7 Послуги туристичних агентств та подібні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
20.08.2026 12:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3140 - Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи)
Адміністративно-територіальна класифікаціяКарпівка
Сума75 000.00 UAH