-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні (Реагенти діагностичні до системи для ПЛР у реальному часі GeneXpert: CGXMTB/RIF-50, Xpert MTB/RIF Ultra, CE-IVD HBDC з визначенням резистентності до рифампіцину, або еквівалент, Реагенти діагностичні до системи для ПЛР у реальному часі GeneXpert: GXMTB/XDR-CE-10 з визначенням широкої медикаментозної резистентності до ізоніазиду, етіонаміду, фторхінолонів та ін’єкційних препаратів другого ряду, або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-005144-a
Код НК 031:2025 W0105900102 ВИЗНАЧЕННЯ ДНК ТА/АБО РНК:БАКТЕРІЇ ТА/АБО ВІРУСИ
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився день назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився день назад
46 336 505.60
UAH без ПДВ
Номер:
423ff88365514dfaba377a4bbed4eb34
Внутрішній номер закупівлі:
30142838
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-005144-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Брущенко +380671344281 l.brushchenko@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
46 336 505.60 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 12:08 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 12:08 - 28.08.2026 10:00
Аукціон:
з 31.08.2026 13:27
Період кваліфікації:
28.08.2026 10:00 - 02.09.2026 12:21
Період завантаження договору:
08.09.2026 00:00 - 18.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴46 336 505.60 ДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні (Реагенти діагностичні до системи для ПЛР у реальному часі GeneXpert: CGXMTB/RIF-50, Xpert MTB/RIF Ultra, CE-IVD HBDC з визначенням резистентності до рифампіцину, або еквівалент, Реагенти діагностичні до системи для ПЛР у реальному часі GeneXpert: GXMTB/XDR-CE-10 з визначенням широкої медикаментозної резистентності до ізоніазиду, етіонаміду, фторхінолонів та ін’єкційних препаратів другого ряду, або еквівалент)