• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Реагенти діагностичні до системи для ПЛР у реальному часі GeneXpert: CGXMTB/RIF-50, Xpert MTB/RIF Ultra, CE-IVD HBDC з визначенням резистентності до рифампіцину, або еквівалент, Реагенти діагностичні до системи для ПЛР у реальному часі GeneXpert: GXMTB/XDR-CE-10 з визначенням широкої медикаментозної резистентності до ізоніазиду, етіонаміду, фторхінолонів та ін’єкційних препаратів другого ряду, або еквівалент

Оголошено тендер

49 580 061.00 UAH
Номер: 1963fa7e64da4ec0ab4c48c9fa9075b0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-20-005373-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 49 580 061.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Реагенти діагностичні до системи для ПЛР у реальному часі GeneXpert: CGXMTB/RIF-50, Xpert MTB/RIF Ultra, CE-IVD HBDC з визначенням резистентності до рифампіцину, або еквівалент, Реагенти діагностичні до системи для ПЛР у реальному часі GeneXpert: GXMTB/XDR-CE-10 з визначенням широкої медикаментозної резистентності до ізоніазиду, етіонаміду, фторхінолонів та ін’єкційних препаратів другого ряду, або еквівалент
Примітки: Код НК 031:2025: W0105900102- ВИЗНАЧЕННЯ ДНК ТА/АБО РНК:БАКТЕРІЇ ТА/АБО ВІРУСИ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
НК 024:2023: 59074 Визначення хромогену IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз
Дата опублікування: 20.08.2026 11:37

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Реагенти діагностичні до системи для ПЛР у реальному часі GeneXpert: CGXMTB/RIF-50, Xpert MTB/RIF Ultra, CE-IVD HBDC з визначенням резистентності до рифампіцину, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 74680 одиниця
Період постачання (не задано)
Реагенти діагностичні до системи для ПЛР у реальному часі GeneXpert: GXMTB/XDR-CE-10 з визначенням широкої медикаментозної резистентності до ізоніазиду, етіонаміду, фторхінолонів та ін’єкційних препаратів другого ряду, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 740 одиниця
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301400 - Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру
Сума49 580 061.00 UAH