• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Багатофункціональний пристрій

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 2 дні назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 2 дні назад

1 092 292.37 UAH без ПДВ
Номер: 49e987f8f1ac43efb5f4b134267c0153
Внутрішній номер закупівлі: 30142577
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-20-004892-a   
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області
Контактна особа: Оксана Мудрак +380953098997 tan.ok@ukr.net http://my.zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 092 292.37 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.08.2026 11:57 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2026 11:57 - 28.08.2026 00:00
Аукціон: з 28.08.2026 12:15
Період кваліфікації: 28.08.2026 00:00 - 31.08.2026 12:11
Період завантаження договору: 06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 092 292.37 Багатофункціональний пристрій