-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Княжолуцького ліцею
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-004696-a
Торги не відбулися
1 518 160.00
UAH без ПДВ
Номер:
e58dffa7b1cb4a5dad497aee03be6572
Внутрішній номер закупівлі:
30142388
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-004696-a
Замовник:
Княжолуцький ліцей Долинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20564207
-
Адреса:
77540, Україна, Івано-Франківська область, Княжолука, Івано-Франківська область Долинський район село Княжолука вулиця Визволення 1.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яремій Юлія Юріївна +380993743584 julija.jaremiy@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 518 160.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 11:52 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 11:52 - 28.08.2026 00:00
Аукціон:
з 28.08.2026 14:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 518 160.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Княжолуцького ліцею