• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Княжолуцького ліцею

Оголошено тендер

1 518 160.00 UAH
Номер: 2ce33752e84b4892bff31bff956dc80c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-20-005120-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Княжолуцький ліцей Долинської міської ради
Замовник: Княжолуцький ліцей Долинської міської ради
Очікувана вартість: 1 518 160.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Княжолуцького ліцею
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 20.08.2026 11:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКняжолука
Сума640 045.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяКняжолука
Сума878 115.00 UAH