• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування (гарячих обідів) для учнів 1-4 та 5-11 класів у закладах загальної середньої освіти Верховинської селищної ради) )

Торги не відбулися

5 610 261.00 UAH без ПДВ
Номер: 4c483a9ad5034c2690b538e24bfc175d
Внутрішній номер закупівлі: 30140990
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-20-003287-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Верховинської селищної ради
Контактна особа: Дутчак Галина Федорівна +380686295539 tenosver@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 5 610 261.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.08.2026 11:07 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2026 11:07 - 28.08.2026 11:08
Аукціон: з 31.08.2026 11:14

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴2 471 902.00 Верховинський ліцей
  • Лот №2 ₴582 060.00 Верхньоясенівський ліцей
  • Лот №3 ₴649 250.00 Замагорівський ліцей
  • Лот №4 ₴631 310.00 Ільцівський ліцей
  • Лот №5 ₴736 650.00 Криворівнянський ліцей
  • Лот №6 ₴234 295.00 Великоходацька гімназія
  • Лот №7 ₴304 794.00 Красницька гімназія