-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування (гарячих обідів) для учнів 1-4 та 5-11 класів у закладах загальної середньої освіти Верховинської селищної ради) )
Оголошено тендер
6 732 313.20
UAH
Номер:
8df4755a33eb4ecfbfdeb09056e0fa0e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-001313-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Верховинської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44092294
-
Адреса:
78700, Україна, Івано-Франківська область, Верховина, вул.Івана Франка,21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Верховинської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44092294
-
Адреса:
78700, Україна, Івано-Франківська область, Верховина, вул.Івана Франка,21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
6 732 313.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування (гарячих обідів) для учнів 1-4 та 5-11 класів у закладах загальної середньої освіти Верховинської селищної ради) )
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
20.08.2026 09:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування (гарячих обідів) для учнів 1-4 та 5-11 класів у закладах загальної середньої освіти Верховинської селищної ради) )
Кількість
110920 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяВерховинська
Сума5 307 876.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВерховинська
Сума1 424 437.20 UAH