-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Акумуляторні модулі - код ДК 021:2015 31430000-9 Електричні акумулятори
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-002352-a
Торги не відбулися
96 638.33
UAH без ПДВ
Номер:
cf3a7be727b540879cf3843c25487924
Внутрішній номер закупівлі:
30140051
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-002352-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108630
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Матвійчука Юліана, 83
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Євгенія Рибалкіна +380532517512 ribalkinaevgenia@ukr.net http://www.pl.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
96 638.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 10:31 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 10:31 - 28.08.2026 00:00
Аукціон:
з 28.08.2026 13:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴96 638.33 Акумуляторні модулі