• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Акумуляторні модулі ДК 021:2015 31430000-9 Електричні акумулятори

Оголошено тендер

115 966.00 UAH
Номер: 026a95ccd18145c6b6319326f88c99a4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-20-002674-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Полтавській області
Замовник: Головне управління Національної поліції в Полтавській області
Очікувана вартість: 115 966.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Акумуляторні модулі ДК 021:2015 31430000-9 Електричні акумулятори
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 20.08.2026 10:23

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Акумуляторні модулі
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума115 966.00 UAH