-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Організація харчування (аутсорсинг)
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-002268-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 3 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 3 дні назад
2 717 100.00
UAH без ПДВ
Номер:
4d60544d978a46b89ba9677e5f1b2a58
Внутрішній номер закупівлі:
30139965
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-002268-a
Замовник:
КРАСИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КРАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25890006
-
Адреса:
31000, Україна, Хмельницька область, Красилів, вул. Центральна, 38-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гаврилюк Ангеліна Сергіївна +380989666342 angelinagavrilyuk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 717 100.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 10:38 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 10:38 - 28.08.2026 10:32
Аукціон:
з 31.08.2026 11:01
Період кваліфікації:
28.08.2026 10:32 - 31.08.2026 11:21
Період завантаження договору:
06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 717 100.00 Організація харчування (аутсорсинг)