• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Організація харчування (аутсорсинг)

Оголошено тендер

2 717 100.00 UAH
Номер: 8e2e0fd84372436b82eb7ba955d67684
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-20-001865-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КРАСИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КРАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КРАСИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КРАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 2 717 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Організація харчування (аутсорсинг)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 20.08.2026 09:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКрасилівська
Сума858 300.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяКрасилівська
Сума1 858 800.00 UAH