• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Насос каналізаційний 1,5 кВт

Торги не відбулися

8 333.33 UAH без ПДВ
Номер: b5c99bb0c3f14c598d291140612a8cf2
Внутрішній номер закупівлі: 30139752
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-20-002062-a   
Замовник: Остерська квартирно-експлуатаційна частина (району)
Контактна особа: Гладка Галина Олександрівна +380464646216 tender_kech@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 8 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.08.2026 10:27 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2026 10:27 - 28.08.2026 00:00
Аукціон: з 28.08.2026 14:37

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 333.33 Насос каналізаційний 1,5 кВт