• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Насос каналізаційний 1,5 кВт

Оголошено тендер

10 000.00 UAH
Номер: ec867cd1bbb74d31bfca4d02229666b2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-20-001334-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Остерська квартирно-експлуатаційна частина (району)
Замовник: Остерська квартирно-експлуатаційна частина (району)
Очікувана вартість: 10 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Насос каналізаційний 1,5 кВт
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 20.08.2026 09:34

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Насос каналізаційний 1,5 кВт
Код ДК 021:2015: 42122220-8 Каналізаційні насоси
Кількість 1 штука
Період постачання до 18.09.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума10 000.00 UAH